+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rezervuari i mikrobbulkut

Ti je ketu : home>Produkte>Rezervuari i mikrobbulkut

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari standard i ASME 2m3-25bar

Microbulk po zëvendëson cilindrat

Microbulk ofron një gamë të gjerë përfitimesh me një kapacitet rezervuari të barabartë me:

dhjetra cilindra dewar

ose qindra bombola gazi me presion të lartë

Në dispozicion për oksigjen, azot, argon, dioksid karboni, LNG etj

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

 • Video

PËRSHKRIMI

Rezervuarët mikrobllok SinoCleansky ofrojnë një zgjidhje më të mirë të shpërndarjes së gazit të lëngshëm nga fundi në fund, duke zëvendësuar të gjitha bombolat e kushtueshme të gazit. Përmirëson shumë transportin, karikimin dhe ruajtjen e gazit. Një zgjidhje ideale për klientët me madhësi të mesme në industri, mjekësi, prerje, laborator etj.

Më i besueshëm, i sigurt, efikas dhe ekonomik, krahasuar me bombola gazi me presion të lartë dhe balonë dewar.

Performanca superiore: kapacitet më i madh, periudhë më e gjatë e ruajtjes, shpejtësi më e lartë e rrjedhës, ngritje e shpejtë e presionit. Isshtë zgjidhja më e mirë dhe e vetme për prerjen tuaj me lazer të metaleve të trasha!

Të gjitha modelet për zgjedhjen tuaj: kapaciteti 1000L, 2000L, 3000L, 5000L; Presion pune 16bar, 25bar, 35bar.

Përfitimet e tankeve mikrobullumbare SinoCleansky:

Shtë një zgjidhje mbushëse në vend për përdoruesit e bombolave ​​të gazit.

Humbja e ngarkesës është e ulët apo edhe zero.

Koha më e gjatë e mbajtjes së gazit të lëngshëm.

Cilësia e jashtëzakonshme termike siguron shumë pak humbje të gazit.

Shpejtësia e rritjes është e shpejtë dhe rrjedha e gazit është e madhe.

Rimbushje e shpejtë për të kursyer kohë dhe për të ulur kostot.

Presione të shumëfishta, vëllime të ndryshme, më shumë zgjedhje.

Valvola marke HEROSE, REGO, pajisje, besueshmëri të lartë.

Gjurmë e vogël, transport i përshtatshëm, instalim i thjeshtë.

Duhet më pak funksionim dhe mirëmbajtje.

013-6

Specifikimet teknike

图片 1

Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

010

Raport & Certifikime

Rezervuari Microbulk dorëzohet me raport të hollësishëm të provës së fabrikës.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Çfarë lloj marke për valvulat dhe matësit kemi?

  Ne sigurojmë valvola të markave të famshme kineze dhe valvola të markave ndërkombëtare bazuar në kërkesën e klientit, përfshirë HEROSE, Rego, WIKA etj.

 • 02
  Cilat janë avantazhet e Microbulk mbi cilindrat e gazit të çelikut?

  Mbushje në vend, humbje e ulët e mbushjes, mbushje e shpejtë dhe zvogëlim i kostove.

 • 03
  Sa kohë garanci vakum?

  Faleminderit për performancën e lartë të rezervuarëve tanë, ne ju sigurojmë me 7 vjet garanci vakumi, e cila është e para në të gjithë botën.

Video

NA KONTAKTONI