+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rezervuari i mikrobbulkut

Ti je ketu : home>Produkte>Rezervuari i mikrobbulkut

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari standard i ASME 5m3-25bar

Mikrobbulk do të thotë Siguri e Përmirësuar me Cilësi të Lartë

Pastërti e lartë e qëndrueshme

Rendimenti më i lartë i produktit

Furnizim uniform

Nuk ka shqetësime për rrjedhjet e cilindrit

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

 • Video

PËRSHKRIMI

Rezervuarët mikrobllok SinoCleansky ofrojnë një zgjidhje më të mirë të shpërndarjes së gazit të lëngshëm nga fundi në fund, duke zëvendësuar të gjitha bombolat e kushtueshme të gazit. Përmirëson shumë transportin, karikimin dhe ruajtjen e gazit. Një zgjidhje ideale për klientët me madhësi të mesme në industri, mjekësi, prerje, laborator etj.

Më i besueshëm, i sigurt, efikas dhe ekonomik, krahasuar me bombola gazi me presion të lartë dhe balonë dewar.

Performanca superiore: kapacitet më i madh, periudhë më e gjatë e ruajtjes, shpejtësi më e lartë e rrjedhës, ngritje e shpejtë e presionit. Isshtë zgjidhja më e mirë dhe e vetme për prerjen tuaj me lazer të metaleve të trasha!

Të gjitha modelet për zgjedhjen tuaj: kapaciteti 1000L, 2000L, 3000L, 5000L; Presion pune 16bar, 25bar, 35bar.

Përfitimet e tankeve mikrobullumbare SinoCleansky:

Shtë një zgjidhje mbushëse në vend për përdoruesit e bombolave ​​të gazit.

Humbja e ngarkesës është e ulët apo edhe zero.

Koha më e gjatë e mbajtjes së gazit të lëngshëm.

Cilësia e jashtëzakonshme termike siguron shumë pak humbje të gazit.

Shpejtësia e rritjes është e shpejtë dhe rrjedha e gazit është e madhe.

Rimbushje e shpejtë për të kursyer kohë dhe për të ulur kostot.

Presione të shumëfishta, vëllime të ndryshme, më shumë zgjedhje.

Valvola marke HEROSE, REGO, pajisje, besueshmëri të lartë.

Gjurmë e vogël, transport i përshtatshëm, instalim i thjeshtë.

Duhet më pak funksionim dhe mirëmbajtje.

013-8

Specifikimet teknike

图片 1

Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

010

Raport & Certifikime

Rezervuari Microbulk dorëzohet me raport të hollësishëm të provës së fabrikës.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me normën e shpërndarjes së gazit?

  Ne adoptojmë një dizajn të optimizuar për të bërë shkallën më të madhe të shpërndarjes së gazit në treg, sipas tabelës së specifikimeve të produkteve tona.

 • 02
  Sa është shkalla e avullimit ditor?

  Falë dizenjimit tonë të optimizuar, rezervuarët tanë mikrobbulk gëzojnë shkallën më të ulët të avullimit ditor të NER.

 • 03
  Cila është konfigurimi i lidhësit të mbushjes?

  Sipas kërkesës së klientëve, mund të personalizohet dhe pajiset me lidhje të përshtatshme për cisternën e klientëve për të arritur shkathtësinë maksimale.

Video

NA KONTAKTONI