+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rezervuari i mikrobbulkut

Ti je ketu : home>Produkte>Rezervuari i mikrobbulkut

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari standard mikrobbulk ASME

Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz

Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum

Pritni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit

Aplikimi për të ruajtur LOX 、 LN2 、 LAr 、 LCO2 LNG etj.

Standardi ASME me raport të hollësishëm të provës

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

 • Video

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Sistemi standard i ruajtjes së serisë MTM Microbulk Tank --- MT është një sistem i centralizuar i furnizimit me gaz.

Integratedshtë i integruar me rezervuarë me madhësi të vogël, PBC, avullues dhe tubacione, lejon shpërndarësit dhe përdoruesit e paketuar të gazit të shijojnë përfitimet e shpërndarjes së gazit në vend.

Shmangia e humbjes së kohës, humbjes së lëngut, kostove të punës kur zëvendësoni cilindrat. Përdorimi i serisë Microbulk Tank, pa zëvendësim cilindri, pa humbje të lëngshme, pa dëmtime nga operacionet.

05

Specifikimet teknike

Rezervuari standard mikrobbulk ASME

standard

Tipi

Medium

ASME

1M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

2M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

3M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

5M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

1M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

2M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

3M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

5M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

1M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

2M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

3M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME

5M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

08

Raport & Certifikime

Rezervuari Microbulk dorëzohet me raportin e hollësishëm të provës së fabrikës, dhe raportin e provës së palës së tretë.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po marka për valvola dhe matës?

  Ne sigurojmë valvulat e markës së famshme kineze dhe valvulat e krundeve ndërkombëtare bazuar në kërkesën e klientit, të tilla si Herose, Rego, WIKA, etj.

 • 02
  A është i disponueshëm gazifikuesi i jashtëm?

  Po, gazifikuesi i jashtëm është i disponueshëm sipas kërkesës së klientit.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë 12 muaj.

Video

NA KONTAKTONI