+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rezervuari i mikrobbulkut

Ti je ketu : home>Produkte>Rezervuari i mikrobbulkut

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari standard GB me mikrobbulk

Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz

Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum

Pritni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit

Aplikimi për të ruajtur LOX 、 LN2 、 LAr 、 LCO2 LNG etj.

Standard GB me raport të hollësishëm të provës

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

 • Video

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Standard GB GB Microbulk Tank --- seria MT është një platformë inovative për ruajtjen e gazit, e krijuar posaçërisht për zëvendësuesit e përdoruesve të cilindrave industrialë në prerje, saldim, laborator kriogjenik, spital applied i zbatuar gjerësisht për të ruajtur LOX 、 LN2 、 LAr 、 LCO2 、 LNG etj.

Karakteristika e izolimit me vakum të lartë me shumë shtresa dhe struktura e mirë-dizajnuar sjell humbjen e lëngut ZERO madje BARELY ZERO dhe forcën e vakumit për kohë të gjatë.

I besueshëm, efikas, me kosto-efektive, ky është SinoCleansky Microbulk Tank.

09

Specifikimet teknike

Standard GB Rezervuari i mikrobbulkut

Specifikimi tipik i modelit të rezervuarit kriogjenik

Vëllimi i plotë (L)

1069

2135

3071

5327

Vëllimi efektiv (L)

1016

2028

2917

5061

Presioni i punës (Mpa)

1.6

2.5

3.5

1.6

2.5

3.5

1.6

2.5

3.5

1.6

2.5

3.5

Renditja e anijes

II

Trajtim sipërfaqësor

Sipërfaqja e pasqyrës Ra 0.025

Lloji termoizolues

Vakum i lartë termoizolues me shumë shtresa

Struktura bazë-mbështetëse

Baza e shalës

material

Anije e brendshme: 06Cr19Ni 10 / Cilindër i jashtëm: S30408 ​​/ Baza e shalës: S30408

Specifikim

GB150-2011 / ASME

Ngarkimi i medias dhe pesha e mbushjes

LOX (kg)

1696

2159

2277

3817

4099

4460

5610

5981

6424

8818

9413

10096

LIN (kg)

1631

1821

1939

3142

3424

3785

4639

5010

5453

7132

7727

8410

LAr (kg)

2225

2415

2533

4328

4610

4971

6345

6716

7159

10093

10688

11371

LCO2 (Kg)

1856

2046

2164

3592

3874

4235

5287

5658

6101

8256

8851

9534

LNG (kg)

1267

1457

1575

2416

2698

3059

3595

3966

4409

5320

5915

6598

Parametrat e Produktit

Shkalla e rrjedhjes së gazit

30

60

60

100

Avullimi (LIN)

≤0.8%

≤0.7%

≤0.6%

≤0.45%

Pesha boshe

810

1000

1118

1533

1785

2146

2282

2653

3096

3043

3638

4321

përmasat

1500 * 1450 * 2306

1800 * 1550 * 3500

2000 * 1750 * 3650

2000 * 1750 * 5350

Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

010

Raport & Certifikime

Rezervuari Microbulk dorëzohet me raport të hollësishëm të provës së fabrikës.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po marka për valvola dhe matës?

  Ne sigurojmë valvulat e markës së famshme kineze dhe valvulat e krundeve ndërkombëtare bazuar në kërkesën e klientit, të tilla si Herose, Rego, WIKA, etj.

 • 02
  A është i disponueshëm gazifikuesi i jashtëm?

  Po, gazifikuesi i jashtëm është i disponueshëm sipas kërkesës së klientit.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë 12 muaj.

Video

NA KONTAKTONI