+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Bimë mini LNG

Ti je ketu : home>Produkte>Bimë mini LNG

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Platforma e Testit Dinamik

I montuar në trung

Projektuar modulare

Bërë me porosi

Testuar në mënyrë dinamike

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

BIMS MINI LNG DEMO, BIMA E PAR F DHE VETYM TESTIMI N IN KINA

Mini-LNG është zgjidhja më e mirë për burime jo konvencionale të gazit, duke ushqyer urinë në botë për energji. SinoCleansky zhvillon teknologjinë thelbësore të MRC për shkallë të vogël LNG, e cila është e montuar me rrëshqitje, e krijuar me modul, dhe e përshtatur për të përmbushur kërkesat e ndryshme të gazit natyror, përfshirë gazin shoqërues, gazin e diferencës, gazin e shistellës, gazin e qymyrit, pezullimin e gazit të qytetit , biogaz dhe më shumë.

图片 1

03

04

NA KONTAKTONI