+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Bimë mini LNG

Ti je ketu : home>Produkte>Bimë mini LNG

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Bimë e Suksesshme

I montuar në trung

Projektuar modulare

Bërë me porosi

Testuar në mënyrë dinamike

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Mini-LNG është zgjidhja më e mirë për burime jo konvencionale të gazit, duke ushqyer urinë në botë për energji. SinoCleansky zhvillon teknologjinë thelbësore të MRC për shkallë të vogël LNG, e cila është e montuar me rrëshqitje, e krijuar me modul, dhe e përshtatur për të përmbushur kërkesat e ndryshme të gazit natyror, përfshirë gazin shoqërues, gazin e diferencës, gazin e shistellës, gazin e qymyrit, pezullimin e gazit të qytetit , biogaz dhe më shumë.

 

Për të përmbushur standardet më të larta të cilësisë për LNG, ne kemi zhvilluar modelin tonë për zgjedhjen dhe madhësinë e pajisjeve me zgjidhjet teknike më fleksibël. Fuqia jonë qëndron në faktin se ne jemi në gjendje të koordinojmë nevojat e klientëve me përvojën e fituar ndër vite dhe të sigurojmë zgjidhje të personalizuara bazuar në aktivitetet tona të vazhdueshme në zhvillimin e projektit.

 

Impiantet transportohen në seksione modulare për instalim të lehtë dhe me kosto të ulët. Pajisjet janë instaluar si module të zgjeruara, të cilat më pas lidhen gjatë instalimit në vend me numrin minimal të ndërfaqeve në bazat e para-fabrikuara.

Si pasojë, ka një ulje të ndjeshme të kostos së instalimit dhe komisionimit.

 

SinoCleansky siguron trajnim teknik për inxhinierët e klientëve në fabrikën tonë. Për më tepër, për instalimin dhe komisionimin në vend, të gjitha kryhen nën mbikëqyrjen dhe përgjegjësinë e kujdesshme të inxhinierëve të faqeve eksperte SinoCleansky.

图片 2

 01NA KONTAKTONI