+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Shkrime

Të gjitha kategoritë

Bimë mini LNG

Ti je ketu : home>Aplikime>Bimë mini LNG

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Bimë mini LNG

Mini-LNG është zgjidhja më e mirë për burime jo konvencionale të gazit, duke ushqyer urinë në botë për energji. SinoCleansky zhvillon teknologjinë thelbësore të MRC për shkallë të vogël LNG, e cila është e montuar me rrëshqitje, e krijuar me modul, dhe e përshtatur për të përmbushur kërkesat e ndryshme të gazit natyror, përfshirë gazin shoqërues, gazin e diferencës, gazin e shistellës, gazin e qymyrit, pezullimin e gazit të qytetit , biogaz dhe më shumë.