+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

MP depozituar cilindër gazi

Ti je ketu : home>Produkte>MP depozituar cilindër gazi

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
MP depozituar cilindër gazi

Cilindri i salduar me çelik mund të përdoret për të mbushur gaz të lëngshëm nën presion të ulët, siç është amoniaku i lëngshëm, klori i lëngshëm dhe gazi i tretur si acetileni, etj. Cilindri i gazit me saldim çeliku mund të përdoret gjithashtu për cilindrin e zjarrit.

 • Cilindër acetileni

  Cilindrat e acetilenit SinoCleansky përdoren kryesisht në fushën industriale për saldim dhe prerje. Gjithashtu, përdoret gjerësisht për ruajtjen dhe transportimin e acetilenit ...

 • Cilindri i lëngshëm i klorit

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të klorit me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, Amerikën e Jugut ...

 • Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të amoniakut me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj ...

 • Cilindër FM200 / NOVEC1230

  Cilindrat e salduar SinoCleansky FM200 / NOVEC1230 prodhohen sipas DOT-4BW, EN dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ata kanë avantazhet e sigurisë, peshës së lehtë, vulosje të qartë, lartësi të qëndrueshme dhe pamje elegante ...