+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

MP depozituar cilindër gazi

Ti je ketu : home>Produkte>MP depozituar cilindër gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër FM200 / NOVEC1230

Prodhimi std: EN13322, DOT-4BW

Diametri i jashtëm: 228 mm - 462 mm etj

Kapaciteti i ujit: 16L - 240L

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Cilindrat e salduar FM200 / NOVEC1230 prodhohen sipas DOT-4BW, EN dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ato kanë avantazhet e sigurisë, peshës së lehtë, vulosjes së qartë, lartësisë së qëndrueshme dhe pamjes elegante.

Cilindrat me një gamë të plotë nga 16.6L në 240L, dhe marrin vërtetime nga LRS, SGS, BV, TUV etj.

Specifikimet teknike

Cilindër FM200 / NOVEC1230

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN13322

EN228.6-16.6L-42bar

228.6 mm

16.6 L

42 bar

EN13322

EN324-52L-42bar

324 mm

52 L

42 bar

EN13322

EN450-240L-42 bar

450 mm

240 L

42 bar

DOT4BW

OD406-52L-500PSI

406 mm

52 L

500 psi

DOT4BW

OD406-106L-500PSI

406 mm

106 L

500 psi

DOT4BW

OD406-180L-500PSI

406 mm

180 L

500 psi


Packaging & Shipping

Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen me paletë, veçanërisht për cilindrat e mëdhenj të kapacitetit të ujit për shkak të çështjes së peshës.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, përfshirë Raportin e Testit të Fabrikës dhe Raportin e Testit të Palëve të Treta LRS, SGS, BV dhe TUV.

Dhe ne gjithashtu mund të bashkëpunojmë me klientët për të bërë regjistrin lokal për cilindrat dhe sistemin e zjarrfikësve.

Raporti i referencës:  

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  A mund të zgjedh shumë lloje cilindrash në një renditje?

  Po, ne ofrojmë shërbim të përzier, dhe ju mund të zgjidhni llojin që preferoni dhe të na tregoni sasinë për të konfirmuar llojin e dorëzimit.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, 9 copë / paletë për diametër 324 mm, 5 copë / paletë për diametër 406 mm, 4 copë / paletë për diametër 450 mm, dhe 12 paletë për një enë.

 • 03
  Çfarë lloj Certifikate të Palës së Tretë do të ofroni për cilindrin?

  Ne sigurojmë Çertifikatën e Pjesës së Tretë LRS, SGS, BV, TUV etj.

NA KONTAKTONI