+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

MP depozituar cilindër gazi

Ti je ketu : home>Produkte>MP depozituar cilindër gazi

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

Prodhimi std: GB5100 / EN

Diametri i jashtëm: 100 mm - 800 mm etj

Kapaciteti i ujit: 40L - 840L

Presioni i punës: 2Mpa, 3Mpa

Opsionale: me ose pa dizajn fllanxhe

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron një gamë markë të cilindrit të gazit të amoniakut me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj.

Specifikimet teknike

Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

standard

Kapaciteti i ujit

diametër

Presionin e punës

Media

GB5100 / EN

40L

250 mm

3 Mpa

21 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

100L

350 mm

3 Mpa

53 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

130L

350 mm

3 Mpa

68.9 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

400L

600 mm

3 Mpa

212 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

800L

800 mm

3 Mpa

424 kg Amoniak i lëngët


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të paketohen me kujdes për mbrojtje. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, dhe sipas standardit të ndryshëm, ne ofrojmë LRS, ose Raport Testimi BV dhe Raport Testimi Fabrikash.

Raporti i provës së fabrikës referuese:  

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Çfarë shërbimi të personalizuar do të ofroni?

  Si shërbim i personalizuar, me ose pa fllanxhë është opsional. Dhe dizajn të veçantë për të përmbushur kërkesën e klientit.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga kontejnerët, sasia e ngarkimit është 17 copë në 20GP dhe 38 copë në 40GP, të gjitha me cilindër 800L.

 • 03
  Çfarë lloj Certifikate të Palës së Tretë do të ofroni për cilindrin?

  Ne ofrojmë pjesën e tretë të Raportit të Testit të Lloydit (LRS), ose raportin e provës BV.

NA KONTAKTONI