< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Zgjidhje inxhinierike e gazit natyror

Ti je ketu : home>energji>Zgjidhje inxhinierike e gazit natyror

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +
Zgjidhje inxhinierike e gazit natyror

  • Rivendosja e LNG-së

    1. Procesi i rikasifikimit të rikasifikimit të grupit të cilindrave LNG

    2. Procesi i rikasifikimit të LNG-së

    3. Rrëshqitja e rigasifikimit të LNG me procesin e rimorkios


  • Rrëshqitje pompë LNG

    Pompat e zhytura në LNG (përfshirë pishinën e pompës, pompën e vetme, ose pompën e dyfishtë), valvulën e ndalimit pneumatik, përforcuesin e cisternës së magazinimit të avulluesit BOG, sistemin e instrumentit, sistemin e kontrollit elektronik, tubacionin e izolimit termik, kornizën e paketimit dhe makinën e mbushjes së lëngut LNG, etj.