+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

NGV

Ti je ketu : home>Aplikime>NGV

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
NGV

NGV është një automjet alternativ i karburantit që përdor gaz natyror të kompresuar ose gaz natyror të lëngshëm, i cili është edhe i pastër, edhe me kosto efektive. SinoCleansky siguron një gamë të gjerë të cilindrave CNG dhe LNG me standardet dhe certifikimet më të larta, të përshtatshme për pothuajse të gjitha llojet e automjeteve. Përveç pjesës kryesore të cilindrit NGV, ne ofrojmë mbështetje teknike për konvertimin NGV, stacionin e karburantit NGV dhe më shumë.

  • Cilindër CNG

    Cilindrat CNG SinoCleansky CNG janë prodhuar sipas standardeve të ndryshme ndërkombëtare, kryesisht ISO11439, ISO11119, NZS5454, ECE R110, NGV2-2000, DOT etj....

  • Cilindër LNG

    SinoCleansky siguron një cilindër LNG me një gamë të gjerë nga 375L në 500L me ASME, GB dhe etj ....