< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

NGV

Ti je ketu : home>Aplikime>NGV

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër CNG

Standardi i prodhimit: ISO11439, ISO11119, NZS5454, ECE R110, NGV2-2000, DOT etj.

OD: 232 mm, 273 mm, 279 mm, 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj

WC: 20L --- 225L.

WP: 20MPA & 25MPA

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindrat CNG SinoCleansky prodhohen sipas standardeve të ndryshme ndërkombëtare, kryesisht ISO11439, ISO11119, NZS5454, ECE R110, NGV2-2000, DOT etj. Prodhimet tona janë certifikuar nga autoritetet ndërkombëtare të palëve të treta duke përfshirë LRS, BV, SGS etj.

Cilindër çeliku CNG i tipit I për automjet

Cilindër i përbërë i tipit II CNG për automjet (rrathë çeliku të mbështjellë me fibra qelqi)

Cilindër i përbërë CNG i tipit III për automjet (rresht alumini i mbështjellë plotësisht me fibra karboni)

Cilindër depozitimi CNG për kaskadën, të tipit I dhe tipit II dhe tipit III

Specifikimet teknike

Ø Cilindër çeliku CNG i tipit I

Standardi i prodhimit: ISO11439, NZS5454, ECE R110

OD: 232 mm, 273 mm, 279 mm, 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj

WC: 20L --- 225L

WP: 20MPA

 

Ø Cilindër i përbërë CNG i tipit II (rrathë çeliku të mbështjellë me fibra qelqi)

Standardi i prodhimit: ISO11439, ECE R110

OD: 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj

WC: 50L-200L

WP: 20MPA

 

Ø Cilindër i përbërë CNG i tipit III (astar alumini i mbështjellë plotësisht me fibra karboni)

Standardi i prodhimit: NGV2, ISO11119

OD: 373mm, 383mm etj

WC: 80L-207L 

WP: 25MPA


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë bazuar në sasi.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, duke përfshirë Certifikatën e palës së tretë si BV, SGS etj, dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin: Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 276 copë për 325-60L, 165 copë për 356-75L.

 • 02
  Çfarë certifikate mund të siguroni?

  Ne mund të sigurojmë Certifikatën e palës së tretë të lëshuar nga BV, SGS dhe etj., Dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

NA KONTAKTONI