< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

NGV

Ti je ketu : home>Aplikime>NGV

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër LNG

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron një cilindër të gjerë LNG nga 375L në 500L me ASME, GB dhe etj.

Produkti ynë përfshirë cilindrin, kornizën, pajisjet me presion etj.

Specifikimet teknike

Cilindër LNG

Emër

specifikimet

shënim

Cilindër LNG për Automjet

375L

Komplet i plotë përfshirë:

cilindër + kornizë + pajisje nën presion

Cilindër LNG për Automjet

450L

Komplet i plotë përfshirë:

cilindër + kornizë + pajisje nën presion

Cilindër LNG për Automjet

500L

Komplet i plotë përfshirë:

cilindër + kornizë + pajisje nën presion 

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë bazuar në sasi.

FAQ
 • 01
  Çfarë lloj cilindrash mund të siguroni?

  Ne mund të sigurojmë cilindër 375L, 450L dhe 500L.

 • 02
  Çfarë certifikate mund të siguroni?

  Ne mund të sigurojmë raportin e provës së fabrikës që përfshin Certifikimin e Cilësisë, etj.

NA KONTAKTONI