+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Shkrime

Të gjitha kategoritë

Produkte

Ti je ketu : home>Produkte

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Produkte

 • Cilindër xhupi

  Cilindra xhumbo me presion të lartë përdoren gjerësisht në ruajtjen e gazit industrial, stacionin CNG, transportin, fabrikën e gjenerimit të energjisë, fabrikën industriale, etj. Kjo do të zvogëlojë humbjen e presionit dhe rrjedhjen për shkak të transportit në distanca të gjata, më shumë kursim të energjisë….

 • Kaskada e cilindrave Jumbo

  Produktet përdoren gjerësisht për ruajtje të palëvizshme në tokë, dhe mund të jenë të dizajnuara në bazë të kërkesës së detajuar të klientëve, dhe gamë e gjerë e mbushjes së mesme përfshijnë CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argon, Azoti, Helium, Hidrogjen, Gaz i Pastruar etj ...

 • Kontejner i trungut Jumbo Tube

  Produktet janë përdorur gjerësisht për ruajtje stacionare tokësore dhe transportin intermodal ...

 • Rimorkio Tube Jumbo

  Produktet përdoren gjerësisht për CNG dhe gazra të ndryshëm industrialë si Argon, Azoti, Helium, Hidrogjen, Gaz i Pastruar etj, me përparësi për transportin intermodal. Ajo ka meritat e kapacitetit të madh të ruajtjes, efikasitetit të lartë të transportit dhe transportimit të lehtë ...

 • Y-ton

  Sinocleansky siguron ton-Y (Y-cilindër) për gazra me pastërti të lartë, të tilla si SF6, N2, NF3, etj. Cilindrat përdoren gjithashtu gjerësisht për gazrat elektronikë. Me teknologji të lartë, Sinocleansky Y-ton ka marrë TPED ...

 • Cilindër i aprovuar TPED i shpuar me monedha

  Cilindri i gazit SinoCleansky Billet-Pierced është prodhuar sipas standardit ISO9809. Miratimi i TPED, me raportet e testit ndërkombëtar të palëve të treta TUV.

 • ISO9809 cilindër tub-spun

  SinoCleansky ofron të gjitha llojet e cilindrave të gazit të çelikut. ISO9809 cilindri standard tub-rrotull eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë ...

 • Cilindër EN ISO9809 (TPED)

  Cilindri i gazit SinoCleansky EN ISO9809 është prodhuar në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin EN ISO9809, Miratimin TPED, dhe me shenjën π në cilindër ...

 • Cilindër DOT

  Cilindri i gazit SinoCleansky DOT është prodhuar sipas standardit DOT-3AA. Ky cilindër standard është kryesisht për tregun e Amerikës së Jugut dhe Amerikës së Veriut, me raportet e provave ndërkombëtare të palëve të treta ...

 • GB5099 cilindër

  SinoCleansky ofron lloje të shumta të cilindrave të gazit çeliku GB5099. Cilindra standarde çeliku GB5099 pranohen gjerësisht nga klientët në të gjithë botën, përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore ...

 • Cilindër alumini me gaz industrial

  SinoCleansky siguron një gamë më të gjerë të cilindrave të gazit me alumin të gazit Industrial me performancë të lartë që prodhohen kryesisht nën standardet standarde EN1975 dhe DOT-3AL, GB dhe ISO. Kapaciteti popullor i ujit është ...

 • Cilindër alumini oksigjeni mjekësor

  SinoCleansky siguron një gamë të gjerë të cilindrave të gazit të aluminit oksigjen mjekësor që prodhohen kryesisht nën standardet EN1975 dhe DOT-3AL, GB dhe ISO. Kapaciteti popullor i ujit është nga 2L në 21.4L, më i madhi ...

 • Cilindër alumini me gaz

  SinoCleansky siguron lloje të shumta të cilindrave të gazit të pijeve të aluminit. Përdoret kryesisht për klasën ushqimore CO2. Kapaciteti popullor i ujit është 13.4L, presioni i punës duke përfshirë 12.4MPa, 20MPa, etj ...

 • Cilindër i veshur me alumin për gazra specialiteti

  Cilindrat e aluminit të veshur me SinoCleansky janë rezistencë ndaj korrozionit të forcës së sipërfaqes së brendshme. Shtë zgjedhja e parë për të mbushur dhe mbushur lloje të ndryshme të gazrave specialiteti, gazra me pastërti të lartë, gazra të kalibrimit etj.

 • EN cilindër standard SCBA

  SinoCleansky EN standard SCBA cilindri është astar prej alumini me fibër karboni plotësisht të mbështjellur.Gama e plotë e produktit është nga 1.5L në 9L me presion pune 300 bar ...

 • Cilindri standard DOT SCBA

  Cilindri SCBA cilindër standard SinoCleansky DOT është ideal për të ruajtur oksigjenin, dhe tipari 40% - 70% me peshë më i lehtë se cilindrat e çelikut sigurohet që mund të përdoret në mënyrë ideale si cilindra të aparateve të frymëmarrjes të vetë-përmbajtur ...

 • Cilindër standardi GB GB

  Cilindri standard SCBA SinoCleansky GB është mbështjellë plotësisht cilindër i përbërë me alumin të përforcuar me fibër karboni ...

 • Cilindër acetileni

  Cilindrat e acetilenit SinoCleansky përdoren kryesisht në fushën industriale për saldim dhe prerje. Gjithashtu, përdoret gjerësisht për ruajtjen dhe transportimin e acetilenit ...

 • Cilindri i lëngshëm i klorit

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të klorit me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, Amerikën e Jugut ...

 • Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të amoniakut me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj ...

 • Cilindër FM200 / NOVEC1230

  Cilindrat e salduar SinoCleansky FM200 / NOVEC1230 prodhohen sipas DOT-4BW, EN dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ata kanë avantazhet e sigurisë, peshës së lehtë, vulosje të qartë, lartësi të qëndrueshme dhe pamje elegante ...