+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pyetje dhe komente

Ti je ketu : home>Pyetje dhe komente

Klasifikim
niveli i provës1
 • Q

  What documents will you provide before shipment for T75 ISO tank?

  A

  The term oxygen service generally means using pure oxygen (oxygen concentrations of 95% to 100%) but the term is sometimes used more broadly to refer to any gas mixture containing more oxygen than air. The &quo...

  Shiko më shumë
 • Q

  What are the advantages of your T75 ISO tank?

  A

  The term oxygen service generally means using pure oxygen (oxygen concentrations of 95% to 100%) but the term is sometimes used more broadly to refer to any gas mixture containing more oxygen than air. The &quo...

  Shiko më shumë
 • Q

  How to choose the right product for T75 ISO tank?

  A

  The term oxygen service generally means using pure oxygen (oxygen concentrations of 95% to 100%) but the term is sometimes used more broadly to refer to any gas mixture containing more oxygen than air. The &quo...

  Shiko më shumë