+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Ti je ketu : home>Produkte>SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

SinoCleansky composite cylinders are made by aluminum liner fully wrapped with carbon fiber, which are ideally suited for use as firefighter’self contained breathing apparatus (SCBA), paintball guns, home oxygen therapy, aircraft oxygen and inflatable escape, and other applications that require light weight, high pressure gas storage.

  • EN cilindër standard SCBA

    SinoCleansky EN standard SCBA cilindri është astar prej alumini me fibër karboni plotësisht të mbështjellur.Gama e plotë e produktit është nga 1.5L në 9L me presion pune 300 bar ...

  • Cilindri standard DOT SCBA

    Cilindri SCBA cilindër standard SinoCleansky DOT është ideal për të ruajtur oksigjenin, dhe tipari 40% - 70% me peshë më i lehtë se cilindrat e çelikut sigurohet që mund të përdoret në mënyrë ideale si cilindra të aparateve të frymëmarrjes të vetë-përmbajtur ...

  • Cilindër standardi GB GB

    Cilindri standard SCBA SinoCleansky GB është mbështjellë plotësisht cilindër i përbërë me alumin të përforcuar me fibër karboni ...