+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Ti je ketu : home>Produkte>SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

EN cilindër standard SCBA

Materialet: fibra karboni dhe AA 6061.

Pesha e lehtë: pesha zvogëlon 70% sesa bombola gazi çeliku.

Presion i lartë: 300bar, 4500psi.

Rezistenca ndaj korrozionit.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Cilindri standard EN EN SCBA është veshje alumini me mbështjellje plotësisht me fibra karboni.

Gama e plotë e produktit është nga 1.5L deri në 9L me presion pune 300 bar.

Ndërkohë, cilindri standard EN EN SCBA është prodhuar në përputhje të plotë me standardin EN12245, Miratimin TPED, me raportet ndërkombëtare të provave të palëve të treta që janë plotësisht në përputhje me kërkesat e tregut evropian.

(Cilindra të vetë-mbyllur të aparatit të frymëmarrjes)

Materialet: Çdo cilindër është astar alumini me fibra karboni të mbështjellë

Mbaro: Trupi i krehur me kupolë natyrale të pa lyer është standard. Veshja e pluhurit të plotë të trupit është në dispozicion.

Pastrimi: Cilindrat sigurohen të pastër komercialisht

Perdorimi:Idealshtë ideale për të ruajtur oksigjenin.

Specifikimet teknike

Cilindri standard SC EN

standard

Tipi

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN12245

EN4.7L-30MPA

4.7 L

30 MPa

EN12245

EN6.8L-30MPA

6.8 L

30 MPa

EN12245

EN9.0L-30MPA

9 L

30 MPa

Packaging & Shipping

Cilindrat do të jenë të mbushur me plastikë flluskë dhe kuti kartoni çdo cilindër për të siguruar shpërndarjen e sigurt, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, të tilla si raporti i provës në fabrikë, ose raporti i provës së palës së tretë, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cili është materiali i linjës për cilindrin SCBA?

  Aliazh alumini 6061.

 • 02
  Po në lidhje me përdorimin e këtij lloji të cilindrit?

  Përdorimi i cilindrit SCBA kryesisht përfshin aparatet e frymëmarrjes që përmbajnë vetë frymëmarrje (SCBA), oksigjenin e avionëve dhe rampat e shpëtimit inflatable, dhe aplikacione të tjera që kërkojnë peshë të lehtë, ruajtje të gazit me presion të lartë etj.

 • 03
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Bazuar në llojin dhe sasinë, nga 20 ditë në 45 ditë.

NA KONTAKTONI