+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Ti je ketu : home>Produkte>SCBA (Aparatura të frymëmarrjes me vetvete) Cilindra të përbërë

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër standardi GB GB

Materialet: fibra karboni dhe AA 6061.

Pesha e lehtë: pesha zvogëlon 70% sesa bombola gazi çeliku.

Presion i lartë: 300bar, 4500psi.

Rezistenca ndaj korrozionit.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Cilindri standard standard GB GB është mbështjellë plotësisht me cilindër të përbërë prej alumini të përforcuar me fibra karboni.

Suitedshtë idealisht i përshtatshëm për përdorim si zjarrfikës aparate vetë frymëmarrjeje (SCBA), terapi oksigjeni në shtëpi, oksigjen aeroplani dhe rampa shpëtimi inflatable, dhe aplikacione të tjera që kërkojnë peshë të lehtë, depozitim të gazit me presion të lartë.

Specifikimet teknike

Cilindër standardi GB GB

standard

Tipi

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB28053

6.8L-30MPA

6.8 L

30 MPa

GB28053

9L-30MPA

9 L

30 MPa

GB28053

12L-30MPA

12 L

30 MPa

Packaging & Shipping

Cilindrat do të jenë të mbushur me plastikë flluskë dhe kuti kartoni çdo cilindër për të siguruar shpërndarjen e sigurt, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cili është materiali i linjës për cilindrin SCBA?

  Aliazh alumini 6061.

 • 02
  Po në lidhje me përdorimin e këtij lloji të cilindrit?

  Përdorimi i cilindrit SCBA kryesisht përfshin aparatet e frymëmarrjes që përmbajnë vetë frymëmarrje (SCBA), oksigjenin e avionëve dhe rampat e shpëtimit inflatable, dhe aplikacione të tjera që kërkojnë peshë të lehtë, ruajtje të gazit me presion të lartë etj.

 • 03
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Bazuar në llojin dhe sasinë, nga 20 ditë në 45 ditë.

NA KONTAKTONI