< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Trajtimin e ujit

Ti je ketu : home>Aplikime>Trajtimin e ujit

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri i lëngshëm i klorit

Prodhimi std: ISO9809 / GB5100 / EN

Diametri i jashtëm: 100 mm - 800 mm etj

Kapaciteti i ujit: 40L - 840L

Presioni i punës: 2Mpa, 3Mpa

Opsionale: me ose pa dizajn fllanxhe

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të klorit me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj. Nga cilindri i klorit prej 52L (65 kg) në 840L (1000 kg), në rezervuarin e madh për filtrin e ujit të detit, SinoCleansky përshtat zgjidhjet inxhinierike në trajtimin e ujit.

Specifikimet teknike

Cilindri i lëngshëm i klorit

standard

Kapaciteti i ujit

diametër

Presionin e punës

Media

GB5100 / EN

52L

232mm

2 Mpa

65 kg klor i lëngshëm

GB5100 / EN

128L

350mm

2 Mpa

160 kg klor i lëngshëm

GB5100 / EN

400L

600 mm

2 Mpa

500 kg klor i lëngshëm

GB5100 / EN

840L

824 mm

2 Mpa

1000 kg klor i lëngshëm

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të paketohen me kujdes për mbrojtje. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, dhe sipas standardit të ndryshëm, ne ofrojmë LRS, ose Raport Testimi BV dhe Raport Testimi Fabrikash.

Raporti i provës së fabrikës referuese:  

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Çfarë shërbimi të personalizuar do të ofroni?

  Si shërbim i personalizuar, me ose pa fllanxhë është opsional. Dhe dizajn të veçantë për të përmbushur kërkesën e klientit.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga kontejnerët, sasia e ngarkimit është 17 copë në 20GP dhe 38 copë në 40GP, të gjitha me cilindër 800L.

 • 03
  Çfarë lloj Certifikate të Palës së Tretë do të ofroni për cilindrin?

  Ne ofrojmë pjesën e tretë të Raportit të Testit të Lloydit (LRS), ose raportin e provës BV.

NA KONTAKTONI