< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Trajtimin e ujit

Ti je ketu : home>Aplikime>Trajtimin e ujit

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Filtri i detit

  • Përshkrim

PËRSHKRIMI

Ne prodhuam filtra të ujit të detit. Specifikimi është 4.2m në diametër, 25m në gjatësi, 80 t në peshë dhe 3mm pjatë gome të ushqimit me 5320 vrima filtrimi si rreshtim. Ato përdoren për projektin e shkripëzimit të ujit të detit. 

NA KONTAKTONI