+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Saldimi dhe Prerja

Ti je ketu : home>Aplikime>Saldimi dhe Prerja

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Saldimi dhe Prerja

Welding and Cutting is common to mechanical manufacturing, while SinoCleansky is essential to Welding and Cutting. From high pressure cylinders for O2, Argon, CO2, to welded cylinders for dissolved acetylene, from liquid gas tank and vaporizer, to gas regulators and mixers, all professional clients can rely on SinoCleansky for an engineered solution.

 • Cilindër acetileni

  Cilindrat e acetilenit SinoCleansky përdoren kryesisht në fushën industriale për saldim dhe prerje. Gjithashtu, përdoret gjerësisht për ruajtjen dhe transportimin e acetilenit ...

 • Cilindër oksigjeni

  Oxygen Cylinder are widely used in welding and cutting field. The popular size 20CF matches with acetylene cylinder MC10. and 40CF matches with acetylene cylinder B40....

 • Cilindër Cryogjenik

  SinoCleansky Cryogenic Cylinder is a type of high vacuum multi-layer heat insulating removable cryogenic liquid vessel which can be applied to store, transport the liquefied gas ....

 • Rezervuari kompakt i kriogjenit

  SinoCleansky Compact Cryogenic Tank---SCCT series is an innovative gas storage platform, especially designed for substitutes of industrial cylinder users in cutting....

 • Tank Cryogjenik

  SinoCleansky harton dhe prodhon rezervuarin e ruajtjes së gazit të lëngshëm standard GB dhe vertikal GB nga 3m3 në 200m3. Mënyrat izoluese termike janë përfshirë ....