< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Saldimi dhe Prerja

Ti je ketu : home>Aplikime>Saldimi dhe Prerja

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari kompakt i kriogjenit

Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz

Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum

Pritni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit

Standardi ASME me raport të hollësishëm të provës

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Seria Compact Cryogenic Tank --- SCCT është një platformë inovative për ruajtjen e gazit, e krijuar posaçërisht për zëvendësuesit e përdoruesve të cilindrave industrialë në prerje, saldim, laborator kriogjenik, spital etj. Seritë SCCT janë më të besueshme, efikase dhe me kosto efektive. SCCT-ja jonë me kamion është shumë domethënëse.

Sistemi i magazinimit të serisë SCTC SinoCleansky Kompakt Cryogenic lejon shpërndarësit dhe përdoruesit e paketuar të gazit të shijojnë përfitimet e shpërndarjes së gazit në vend. Shmangia e humbjes së kohës, humbjes së lëngut, kostove të punës kur zëvendësoni cilindrat. Përdorimi i serive SCCT, asnjë zëvendësim cilindri, asnjë humbje e lëngut, asnjë dëmtim nga operacionet.

Specifikimet teknike

Rezervuari kompakt i kriogjenit

standard

Tipi

Medium

ASME / GB

1M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

1M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

1M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

System Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz --- i integruar me rezervuar të magazinimit të madhësisë së vogël, PBC, avullues dhe tubacione;

Insulation Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum të lartë dhe strukturë e dizajnuar mirë --- ZERO edhe humbje e lëngshme BARELY ZERO;

③ Vendosja e një depoje të rigjenerimit në shtresën e ndërlidhur dhe mbajtja e forcës së vakumit për një kohë të gjatë;

Requirements Kërkesa të ulëta për gjendjen e vendit të punës;

Lug Mbështetëse për ngritjen e bagazhit të ngritjes dhe pirunit - - Lehtë për të ndryshuar vendin e punës (Shmangni lëvizjen kur jeni me lëng);

Distance Distanca e shkurtër e transmetimit dhe presioni i qëndrueshëm i furnizimit me gaz, të cilat mund të vendosen direkt pranë pajisjeve, klientët mund të përdorin në varësi të situatës aktuale të rregullimit të presionit të gazit;

Pip Gazsjellësi i kyçjes me nyjën ndërkombëtare, i cili është i përshtatshëm për tu montuar dhe çmontuar, dhe që mund të furnizojë drejtpërdrejt gazin pas lidhjes;

⑧ Miratimi i matësit të nivelit të lëngut të kapacitetit, i cili është më i saktë për të shfaqur të dhënat;

Cut Prisni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit;

⑩ Aplikimi për të ruajtur LOX,LN2,LAr,LCO2,LNG dhe etj.

Packaging & Shipping

Rezervuari Cryogenic Compact do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

Raport & Certifikime

Rezervuari Cryogenic Compact dorëzohet me raportin e hollësishëm të provës së fabrikës dhe raportin e provës së palës së tretë.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po marka për valvola dhe matës?

  Ne sigurojmë valvulat e markës së famshme kineze dhe valvulat e krundeve ndërkombëtare bazuar në kërkesën e klientit, të tilla si Herose, Rego, WIKA, etj.

 • 02
  A është i disponueshëm gazifikuesi i jashtëm?

  Po, gazifikuesi i jashtëm është i disponueshëm sipas kërkesës së klientit.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë 12 muaj.

NA KONTAKTONI