< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Saldimi dhe Prerja

Ti je ketu : home>Aplikime>Saldimi dhe Prerja

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër Cryogjenik

Teknologjia: izolim me shumë shtresa me vakum të lartë

Standardi: DOT-4L, EN1251, GB24159, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare

Super izolim me performancë të lartë

Humbja minimale e avullit të produktit

Magazinimi dhe transporti i përshtatshëm

Spiralët e avullimit të personalizuar sigurojnë shpejtësi konstante të rrjedhjes së gazit

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri Cryogenic SinoCleansky është një lloj enë e lëngshme kriogjenike e lëvizshme izoluese e nxehtësisë me shumë shtresa me vakum të lartë e cila mund të zbatohet për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm dhe përdoret gjerësisht në saldim dhe prerje.

Në të njëjtën kohë, cilësia e cilindrave mund të garantohet në mënyrë efektive me karakteristikat e sigurisë, besueshmërisë, komoditetit në punë, kapacitetit të lartë të karikimit të gazit dhe aftësisë së rimbushjes.

Specifikimet teknike

Standardet e prodhimit: DOT-4L, EN1251, GB (standardi kinez), etj.

Kapaciteti i ujit: 175 L - 500L

Presioni i punës: 1.37Mpa, 2.02Mpa, 2.4Mpa, 2.84Mpa etj

Llojet tipike (vertikale):

standard

Tipi

GB24159

DPL452-175-1.37 Mpa

GB24159

DPL452-195-1.37 Mpa

GB24159

DPL450-210-1.37 Mpa

GB24159

DPL450-175-2.02 Mpa

GB24159

DPL450-195-2.02 Mpa

GB24159

DPL450-210-2.02 Mpa

EN1251

EN160HP (175L-2.4 Mpa)

EN1251

EN180HP (197L-2.4 Mpa)

EN1251

EN200HP (216L-2.4 Mpa)

PIKA-4L

CT160HP (175L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT180HP (195L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT200HP (205L-2.02Mpa)

PIKA-4L

CT240HP (250L-2.02Mpa)

ASME

BC500-208L-2.07Mpa (LCO2)

ASME

BC750-344L-2.07Mpa (LCO2)

Kapacitet i madh lloje të popullarizuar (Vertikale / Horizontale opsionale:

standard

Tipi

GB24159

DPL700-450-1.59 Mpa

GB24159

DPW650-499-1.59Mpa

GB24159

DPL700-500-1.59Mpa

GB24159

DPW650-499-2.5Mpa

GB24159

DPW650-500-2.4Mpa

GB24159

DPL700-500-2.88Mpa

GB24159

DPL700-500-3.5Mpa

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës. Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB24159 std, të cilat përfshijnë: testin e përbërjes kimike, inspektimin radiografik, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për llojet e njohura si balonat dewar DPL450-175L / 195L / 210L, zakonisht ato do të transportohen nga enë 20ft, sasia e ngarkimit është rreth 50 copë.

 • 02
  A ka kornizë dhe rrota të disponueshme?

  Po, ne mund të sigurojmë kornizë dhe rrota.

NA KONTAKTONI