< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Saldimi dhe Prerja

Ti je ketu : home>Aplikime>Saldimi dhe Prerja

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tank Cryogjenik

Lloji: vertikal, horizontal

Standardi i prodhimit: GB, ASME, EN

Kapaciteti: 1M3 - 200M3

Presioni i punës: 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: LOX, LIN, LAr, LCO2, LNG

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky projekton dhe prodhon Rezervuarin për Magazinimin e Gazit të Lëngshëm standard vertikal dhe horizontal GB nga 3m3 në 200m3. Modalitetet e izolimit termik përfshijnë izolimin e pluhurit pluhur perlit dhe izolimin super-vakum me shumë shtresa.

Rezervuari Cryogenic Storage SinoCleansky mund të përdoret gjerësisht në gaz, kimike, makineri, metalurgji, mjekësi, energji bërthamore dhe industri të tjera.

Për të siguruar pajisje me performancë të lartë, Sinocleansky bën një seri provash të rrepta, duke përfshirë procesin automatik të saldimit, rrezet X dhe testet tejzanor, prodhimin dhe testimin e vakumit, testet hidraulike, provën e rrjedhjes për enën e brendshme, etj.

Specifikimet teknike

Rezervuari për ruajtjen Cryogjenike

standard

Tipi

Medium

GB

3M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

5M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

10M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

20M3-11BAR

LOX / LIN / LAr

GB

20M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

20M3-8BAR

LOX / LIN / LAr

GB

25M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

50M3-16BAR

LOX / LIN / LAr

GB

100M3-8BAR

LOX / LIN / LAr

GB

2M3-22BAR

LCO2

GB

10M3-25BAR

LCO2

GB

30M3-22BAR

LCO2

GB

30M3-25BAR

LCO2

Packaging & Shipping

Rezervuarët do të paketohen në kontejnerë dhe do të fiksohen me litarë, ose do të transportohen me shumicë direkt.

Raport & Certifikime

Rezervuarët dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës dhe raportin e provës së palës së tretë.

Referenca e raportit standard të testit ASME: 

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 2-4 muaj për të përfunduar prodhimin, bazuar në kohën e dorëzimit të lëndës së parë.

 • 02
  Po në lidhje me standardin e prodhimit të disponueshëm?

  Standardi i prodhimit duke përfshirë GB / ASME / EN.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI