< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Saldimi dhe Prerja

Ti je ketu : home>Aplikime>Saldimi dhe Prerja

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër oksigjeni

Prodhimi std: GB5099, DOT-3AA, ISO9809, EN ISO9809 (TPED)

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 200L

Presioni i punës: 15Mpa, 20Mpa, 23Mpa, 30Mpa

Diametri i jashtëm: 108 mm - 406 mm etj

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Cilindri i oksigjenit përdoret gjerësisht në fushën e saldimit dhe prerjes. Madhësia popullore 20CF përputhet me cilindrin acetilen MC10. dhe ndeshjet 40CF me cilindrin acetilen B40.

Ne SinoCleansky ofron të gjitha llojet e cilindrit të gazit të çelikut. Prodhimet tona janë prodhuar sipas GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED), DOT-3AA dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ne ofrojmë raportet e provave të palëve të treta për cilindrat tanë, të tilla si TUV, Lloyd's Register, DNV, etj.

Specifikimet teknike

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099 / ISO9809

WMA140-15-10L

140 mm

10 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA219-15-40L

219 mm

40 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA232-15-47L

232 mm

47 L

15 MPa

EN ISO9809

OD232-20-50L

232 mm

50 L

20 MPa

EN ISO9809

OD229-30-50L

229 mm

50 L

30 MPa

DOT-3AA

20CF (MC10)

133 mm

3.6 L

2015 psi

DOT-3AA

40CF (B40)

178 mm

7.8 L

2015 psi

DOT-3AA

225CF

229 mm

43.3 L

2015 psi 


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike dhe raportin e provës së palës së tretë, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft me paletë, veçanërisht për cilindrat e vegjël.

 • 02
  Po në lidhje me cilindrin që përdoret si një grup për saldimin dhe prerjen?

  Cilindri i oksigjenit 20CF përputhet me cilindrin acetilen MC10. Cilindri oksigjen 40CF përputhet me cilindrin acetilen B40.

 • 03
  Po valvulat e cilindrit?

  Valvulat e cilindrit mund të sigurohen bazuar në kërkesën e klientit, siç janë valvulat e serisë CGA.

NA KONTAKTONI